Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • baner_ciorllo_1.jpg
  • baner_ciorllo_2.jpg
  • baner_ciorllo_3.jpg

Efekt ciężkiego dymu to niebanalne i bajkowe zjawisko, które doda odrobiny magii do Waszego Pierwszego Tańca.

W naszej ofercie znajdziecie wytwornice ciężkiego dymu, dające efekt gęstych chmur unoszących się tuż nad ziemią.

 „Taniec w chmurach” nie tylko tworzy magiczną atmosferę, ale również rewelacyjnie wygląda na zdjęciach i filmach z wesela.

 

Nasza firma, jako nieliczni w branży, proponuje Państwu wynajem NimbusaTM - profesjonalnego urządzenia wykorzystującego suchy lód do wytwarzania gęstego, białego dymu, który kumuluje się przy podłożu.

 

Wykorzystywany przez nas, profesjonalny sprzęt (a nie wytwornica wykonana w przydomowym garażu) zapewnia najlepszy efekt:

– dym będzie wytwarzany przez cały czas trwania Pierwszego Tańca (a nie tylko na jego początku)

– powstałe obłoki będą kumulować się nad podłogą, nie zasłaniając Młodej Pary, czyli najważniejszych osób tego dnia (chmury będą pięknym tłem dla Waszego tańca i nie zasłonią Was)

– dym wytworzony z suchego lodu jest bezwonny, bezpieczny, utrzymuje się przy podłodze, nie rozprasza się i nie zadymia całego pomieszczenia

– dzięki wykorzystaniu profesjonalnego urządzenia, ilość wytworzonej wilgoci jest minimalna – po zakończonym Pierwszym Tańcu nie musicie robić przerwy technicznej na osuszenie parkietu (koniecznej w przypadku domowych urządzeń)– zabawa może zacząć się tak jak powinna i Wasi Goście mogą szaleć na parkiecie, bez obaw o poślizgnięcie się na mokrej posadzce

 

Nasza usługa obejmuje wynajem dwóch urządzeń typu NimbusTM – ustawione na przeciwległych końcach parkietu pozwalają na uzyskanie pięknych, równomiernie rozłożonych obłoków, które będą tworzyć idealne tło przez cały czas trwania Waszego Pierwszego Tańca.

Joomla Template - by Joomlage.com